Povinné ručení ceník

6 rad díky, kterým najdete se rychle zorientujete v ceníku a najdete cenu povinného ručení na míru:

  • porovnejte si ceníky povinného ručení pojišťoven a zvolte tu, která vám ušije povinné ručení podle vašich potřeb. Jste-li častým řidičem , nebo např. cestujete-li do zahraničí bud pro vás jiné povinné ručení a jiná cena než pro lidi co jezdí z vesnice do vesnice.
  • Sjednejte si povinné ručení přes internet. Ceníky povinného ručení jsou až o 2/3 nižší než sazby, které můžete dostat na pobočce pojišťovny
  • Dárky vám lepší ceník, cenu ani sazby povinného ručení nezaručí. Pokud se vám dárek zrovna nehodí, pak je lepší lovit nižší cenu.
  • Pozorně si přečtěte podmínky povinného ručení, které se vztahují k ceníkům povinného ručení
  • Využívejte akčních nabídek pojišťoven. Každá pojišťovna udělá aspoň jedenkrát ročně akci, kde nabízí nižší cenu povinného ručení nebo základní sazbu než je obvyklé.
  • Použijte naši kalkulačku povinného ručení. Tam zajisté najdete cenu povinného ručení, která se vám bude líbit.
  • Porovnejte si a prohlédněte si služby a asistenční služby u každé pojišťovny. Někdy má v ceníku povinné ručení sice vyšší cenu, ale díky doprovodným službám vyjde cena povinného ručení nakonec levněji. Zde se můžete dozvědět více o nabídkách jednotlivých pojišťoven povinného ručení.

Zde si sjednejte nejlevnější povinné ručení


Pro použití naší kalkulačky opiště antispamový kód:
Cena je dle průzkumů pojišťoven rozhodujícím kritériem při sjednávání povinného ručení. Pak dlouho, dlouho nic a přichází jakési vyšší nároky na asistenční služby a vyšší limity pojištění odpovědnosti za škodu. Proto jsme pro vás nachystali tento web kde se dozvíte vše co se vztahuje k cenám a sazbám povinného ručení.

Další weby o povinném ručení: Povinné ručení online, Povinné ručení porovnání, Povinné ručení 2009, Povinné ručení, Povinné ručení,

Euro-pojištění je obchodní značka společnosti Financier, s.r.o. Financier. Poskytneme Vám služby, nezatížené závislostí.