Povinné ručení cena

Cena povinného ručení se odvíjí od mnoha faktorů. S růstem konkurence na trhu povinného ručení se pojišťovny snaží segmentovat a nalézat méně často bourající řidiče a řidiče, kteří jezdí opatrně a těm jsou schopné nabídnout skutečně nízkou cenu povinného ručení, protože ze statistického hlediska si tuto nízkou cenu mohou skutečně dovolit.

Cena povinného ručení se odvíjí např. od zdvihového objemu motoru, jaký je druh vozidla, pro co je určen, zda je řidič např. lékař. Rovněž je přihlíženo ke zkušenostem řidiče, věku a to zda v minulosti s jinými vozidly boural či nikoli. Cena povinného ručení se tak podle toho sníží nebo zvýší. Protože se pojišťovny snaží základní cenu maximálně snížit nabízejí proto různé druhy připojištění a vyhovět tak více náročnějším řidičům. Tím sice cena povinného ručení vzroste, ale řidič má např vyšší limit pojistného krytí nebo získá zároveň havarijní pojištění, díky, kterému má jistotu úhrady v případě, že nehodu způsobí např. sám sobě či má zahrnuté úrazové pojištění řidiče nebo pojištění předního skla, nebo výhodnější asistenční služby.

Snížení ceny povinného ručení můžete také dosáhnout tím, že celou cenu zaplatíte najednou. Protože cenu povinného ručení můžete hradit buď 1x za rok, půlročně či čtvrtletně . Rovněž také lepší platit cenu povinného ručení převodem z vašeho účtu na účet pojišťovny než např. poštovní poukázkou.

Největší bonbónek ve stanovení ceny povinného ručení si necháváme jako poslední. Existuje totiž možnost jak si můžete nechat přímo pro sebe vyjet ceník povinného ručení přímo na míru. Díky kalkulačce povinného ručení, která vám porovná ceny jednotlivých pojišťoven a nakonec ty ceny seřadí za sebou do tabulky. Pěkně od nejnižší ceny po tu nejvyšší cenu povinného ručení. A hned si můžete jednu cenu a pojišťovnu vybrat a objednat povinné ručení online. Je to jednoduché. Do tří dnů je vše zařízeno. Vy dostanete poštou zelenou kartu a budete mít povinné ručení jaké chcete a zaplatíte cenu jakou jste si vybrali. Online ceník povinného ručení je skutečně nejlevnější a nejvýhodnější volbou pro každého motoristu, který nechce platit cenu povinného ručení vyšší než musí.Cena je dle průzkumů pojišťoven rozhodujícím kritériem při sjednávání povinného ručení. Pak dlouho, dlouho nic a přichází jakési vyšší nároky na asistenční služby a vyšší limity pojištění odpovědnosti za škodu. Proto jsme pro vás nachystali tento web kde se dozvíte vše co se vztahuje k cenám a sazbám povinného ručení.

Další weby o povinném ručení: Povinné ručení online, Povinné ručení porovnání, Povinné ručení 2009, Povinné ručení, Povinné ručení,

Euro-pojištění je obchodní značka společnosti Financier, s.r.o. Financier. Poskytneme Vám služby, nezatížené závislostí.